بررسی و نقد بهاییت
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
زمان ثبت : یکشنبه 12 آبان‌ماه سال 1387 در ساعت 06:19 ب.ظ
نویسنده : --
عنوان : دعوت به مناظره از جامعه بهائیت ایران
 سلام .

دوستان عزیز جامعه بهائیت ایران ! پاسخ های شما را همیشه از طریق مقالاتم در سایت محاکمه و نامه های الکترونیکی که ارسال می شود مطالعه می کنم .

بهائیان گرامی !

همانطور که می دانید فعالیتهای انتقادی سایت محاکمه کماکان ادامه ای بر نقد و بررسی بهائیت است که پیشتر در سرویس های رایگان وبلاگ نویسی از سوی من و همچنین در سایت ایران سهراب به نگارش در می آمد که البته از لطف شما ! هم بی بهره نبوده است .

من و سایر دوستان نویسنده در سایت محاکمه از ابتدا تلاش کردیم که نقص ها و نقاط ضعف فرقه شما را به اطلاع همه بهائیان و آنهایی که به دنبال حقیقت هستند در بشر برسانیم .

دوستان بهائی !

مطابق آنچه که پیامبر آگاه شما ! برآن اعتقاد دارد و شما را بر آن پای برجا گذاشته است ، رعایت احترام و شنوایی نقد ها و نظرهای دوستانتان اگر مخالف دینتان هم باشد ارزش شنیدن دارد اما تا به امروز همه خلاف آنرا دریافت کرده اند .

در این نوشتار سعی ندارم که به انتقاد از شما و یا فرقه ای که آنرا دین نام نهاده اید بپردازم بلکه بدیهی است که همیشه به آن روزی سکه پرداخته شود که اتفاقا از موضوعاتی هم هست که کمتر مورد توجه و دقت قرار گرفته است .

اگر آنچنان که شما معتقدید باید دین شما در سرتاسر دنیا گسترش یابد چرا نمی گذارید در معرض نگاه های انتقادی قرار گیرد ؟ و همیشه به نوعی به مخالفت با آن می پردازید ؟

بهائیان محترم !

من ضمن تائید آنچه که تا به امروز در نوشتارهایم به نگارش در آورده ام و اعتقاد راسخی که به گفته هایم دارم و امید به نابودی هرچه زودتر این فرقه منحرف از شما دعوت می کنم که در مکان و زمانی با شما در مورد نقد و بررسی حرفهای بهاء الله و اعمال خبیثانه ای که جامعه بهائیت تاکنون در سرتاسر جهان مخصوصا ایران عزیز از خود سرداده به مناظره بنشینم . یک مناظره آزاد با شرایطی که شما مورد نظر داشته باشید .

اعتقاد دارم که همه انسان ها ذاتا و انسان های پاک و خوش قلبی هستند اما برخی امور مانع رسیدنشان به خداوند یکتای عالمیان می شود .

بنابر این چرا نباید گفتگو کرد ؟ چرا نباید سخنان یکدیگر را در فضایی آزاد بشنویم ؟ در این بین قضاوت را با رسانه های همگانی می گذ اریم و وجدان بیدار عالمیان را گواه بر حرف ها و نتایج .

 

با تشکر - محمود قوچانی
آبان 1387

 

---------------------

تلفنهای هماهنگی :    09153052972 - 09159300542
آدرس الکترونیکی : iransohrab@gmail.com